Czerwono czarna pościel miraculum

 

Ostatnio w telewizji pojawiła się nowa bajka, którą uwielbiają małe dzieci. Opowiada o przygodach dziewczynki, która pomaga innym i rozwiązuje trudne zagadki, z jakimi inni bohaterowie sobie nie radzą. Jest ubrana w czerwony, obcisły kostium, na którym jest sporo czarnych kropek, a na oczach ma czarną maskę.

Czy kupić córce komplet pościeli miraculum?

pościel miraculumNowa bajka wprowadziła niemałe zamieszanie w sklepach z zabawkami. Mnóstwo przeróżnych gadżetów z bohaterami z bajki znalazło się na sklepowych półkach. Plecaki, piórniki, kubki, kredki, portfele a nawet pościel i przytulanki. Sympatyczna dziewczynka z czarnym kotem, stała się ulubienicą dzieci. Pościel miraculum została uszyta z naturalnej bawełny, bez żadnych domieszek innych tkanin. Są dostępne dwa modele, jeden jest zapinany na zamek, a drugi na klasyczne, małe guziczki. Pościel przedstawia dziewczynkę w czerwonym kostiumie w czarne kropki, a obok niej siedzie mały, czarny kot. Oboje postacie mają na oczach maski, dzięki którym są jeszcze bardziej charakterystyczni. Bohaterka miraculum znajduje się także na poszewce na poduszkę, ale tu jest tylko jej twarz. Wielkość pościeli równa się stu sześćdziesięciu centymetrom długości na dziewięćdziesiąt centymetrów szerokości, co odpowiada większości dziecięcej pościeli, dlatego bez problemu będzie pasować na każdą poduszkę i kołderkę. Dla dziewczynek, są także dostępne piżamki z nadrukowaną biedronką miraculum i rozchodzą się w sklepach jak świeże bułeczki.

Każda nowa bajka niesie ze sobą nową modę, za którą podążają nasze dzieci. Często bywa, że to co się podobało jeszcze rok temu, teraz jest nieaktualne. Jeżeli nasza córka lubi tą bajkę, to pościel będzie dla niej świetnym prezentem, z którego na pewno się ucieszy, a nawet pochwali się swoim koleżankom.