Torba na zakupy z modnym nadrukiem

Zakupy zawsze robiłam na pobliskim targowisku. Zawsze były tam dostępne świeże owoce i warzywa prosto z gospodarstwa a na tym mi zależało. Zdrowo się odżywiałam i zwracałam uwagę na jakość spożywanych produktów. Dobrze, że ten targ był tak blisko.

Modna torba bawełniana kupiona na targu

torby bawełniane z nadrukiemNa zakupy zawsze nosiłam reklamówki wielorazowe, które sprawdzały się przez jakiś czas. Czasami to nie było zbyt wygodne, bo reklamówki się darły, albo zapominałam je wziąć z domu. Podczas ostatnich zakupów na targowisku podeszłam do stanowiska z torebkami. Zauważyłam tam dość interesujące torby bawełniane z nadrukiem i dlatego się zainteresowałam. Torby były dość duże i idealnie nadawały się na zakupy. Wiedziałam, że jak kupię sobie taką torbę, to będzie mi wygodniej robić zakupy a jeszcze mogę ją wykorzystać do innych celów. Kobieta w ofercie miała mnóstwo toreb z różnymi nadrukami, przez co wybór nie był dla mnie wcale taki oczywisty. Ostatecznie zdecydowałam się na kolorowy nadruk na torbie, bo uznałam, że to ciekawy wzór. Najpierw kupiłam torbę bawełnianą, a dopiero później poszłam zrobić resztę zakupów. Wszystkie udało mi się pomieścić w tej torbie i byłam zachwycona, bo nie byłam w końcu obładowana siatkami jak ostatnio. Od tej pory zawsze miałam przy sobie tę torbę bawełnianą, bo przydawała się w różnych sytuacjach. Nawet czasami nosiłam ją do pracy i moje koleżanki były zachwycone. Jedna z nich poprosiła mnie, żebym i jej taką samą kupiła na targu.

W lipcu jechałam na wakacje nad morze. Miałam dużą walizkę, ale podręczne rzeczy zapakowałam do bawełnianej torby. Zabierałam ją ze sobą jak chodziłam nad morze, na miasto. Byłam wygodna i idealnie pasowała do mojego letniego stroju. Po powrocie zamierzam kupić sobie kolejną taką torbę.