Zatrudnienie najlepszego zespołu weselnego

Agnieszce obiecałem, że będzie miała najpiękniejsze wesele z idealną oprawą muzyczną. Wiedziałem jak ważne to dla niej było i chciałem stanąć na wysokości zadania. Dlatego większość spraw obiecałem załatwić osobiście, żeby ona nie musiała się o nic martwić.

Udana zabawa weselna dzięki dobremu zespołowi

zespół weselny kujawsko pomorskieMój kumpel był didżejem i doskonale znał środowisko muzyczne. Dlatego to właśnie jego postanowiłem poprosić o pomoc. Widziałem, że właśnie on poleci mi najlepszy zespół weselny Kujawsko Pomorskie było ogromnym województwem i na własną rękę nie potrafiłbym sam znaleźć takiego zespołu. Lubiłem słuchać muzyki, ale się na niej nie znałem. Kumpel okazał się być pomocy, bo znał kilka zespołów weselnych i wszystkie z nich cieszyły się dobrą sławą. Członkami zespołów były zdolne osoby, które znały się na muzyce a wokaliści potrafili zaśpiewać każdą piosenkę. Jeden z tych zespołów miał wolny termin i od razu postanowiłem z nimi podpisać umowę. Zatrudniłem najlepszy zespół mimo, iż nawet nie słyszałem jak grają. Kumpel tylko pokazał mi nagranie z wesela jego kuzyna, na którym grał ten właśnie zespół i byłem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo mi się spodobało i wiedziałem, że moja narzeczona Agnieszka również będzie zachwycona. Kiedy wszystko dogadałem, to wróciłem do domu, by o wszystkim powiedzieć swojej narzeczonej. Agnieszka jak się okazało znała ten zespół muzyczny, ale była przekonana, że nie będą mieli terminu. Dobrze, że kumpel mi pomógł z nimi nawiązać kontakt.

Zabawa weselna była zdecydowanie udana. Wszyscy goście tak dobrze się bawili, że wesele trwało do siódmej rano dnia następnego. Prawie nikt nie schodził z parkietu. Ja sam przetańczyłem z Agnieszką całą noc i świetnie się bawiłem. Spełniłem marzenie swojej już obecnej żony.